Mersin Haber

Mersin Akaryakıtçılar Derneği Başkanı Aziz Akgül Güven Tazeledi

Mersin Akaryakıtçılar Derneği Başkanı Aziz Akgül Güven Tazeledi
Yayınlama: 21.05.2023
A+
A-

Mersin Akaryakıtçılar Derneği, yeni yönetimin belirlenmesi amacıyla üyeleriyle toplanarak Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen Mersin Akaryakıtçılar Derneği (MADER) Genel Kurulu’na Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Ayhan Kızıltan, Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar ve misafirler katılım sağladı.

MADER’in mevcut Başkanı Aziz Akgül‘ün yeniden aday olmayacağı açıklaması üzerine yönetim kurulu ve üyeleri tarafından yapılan yoğun istek üzerine tekrar aday gösterildi. Genel kurulda oy birliği ile divan başkanlığına Ayhan Erdem, Mesut Özcömert ve Münir Nas seçildi.

Gerçekleştirilen Genel Kurul Aziz Akgül, MADER Başkan Yardımcısı Kadri Çiçeklidağ, yönetim kurulu üyesi Sabahattin Kılıççıoğlu ve Mehmet Ali Balkan’ın konuşmasıyla devam etti. Daha sonra yapılan seçim sonucunda üyeler tarafından yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

Yapılan seçim sonucunda MADER Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Aziz Akgül yeniden oy birliği ile seçilirken yönetim kurulu üyeliklerine Kadri Çiçeklidağ, Mehmet Ali Balkan, Sabahattin Kılıçoğlu, Edip Kanar, Mustafa Özdamar, Mehmet Can Duman, Apdi Öztürk, Mehmet Sümer, Orhan Sarıyıldız, Mesut İlgazi seçildi.

MADER Denetim Kurulu Üyeliklerine ise, Mesut Özcömert, Ömer Nas, Halil Aytar getirildi.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Kopyalama!