Yenişehir Belediyesi AK Parti Adayı Abbas Özdiker mi oluyor?

Yenişehir Belediyesi AK Parti Adayı Abbas Özdiker mi oluyor?
Yayınlama: 02.01.2024

31 Mart 2024 yerel seçimlerine doğru gidilirken Mersin’de Cumhur İttifakı’nda taşlar yerine oturmaya başladı. Hangi ilçelerde hangi parti ile seçime gireceği belirlendi. Mersin Odak Haber olarak herkesten önce açıkladığımız Cumhur İttifakı’nı hakkında daha önce analizimizde yaptığımız tespitler gibi ilçelerde parti dağılımı yapıldı. 

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için yapılan hazırlık kapsamında sahaya “Türkiye bilir, gerçek belediyecilik AK Parti’dir” sloganıyla çıkacak olan AK Partide adayların 7 veya 15 Ocak’ta açıklanması bekleniyor. Mersin Yenişehir İlçe Belediyesi içinde aldığımız son kulis bilgilerine göre Yenişehir’de yıllardır yaşamını sürdüren ilçenin sorunlarına hakim olan İş İnsanı ”Abbas Özdiker’in ismi geçiyor.

YENİŞEHİR’DE ABBAS ÖZDİKER İSMİ ÖN PLANA ÇIKIYOR

CHP’nin kalesi olarak gösterilen Mersin merkezinin en önemli şehrin kalbinin attığı ilçelerinden olan 2019 Yerel seçimlerinde AK Parti’nin Mersin siyasetinde  önde gelen isimlerinden  Bekir Topçu’nun yarıştığı ilçede tekrar 2019 seçimleri gibi Cumhur İttifakı çatısı altında AK Parti ile seçimlere girilme kararı alındı.

AK Parti’de Yenişehir için adayın kim olacağıda kamuoyu tarafından merak konusu öne çıkan isimlerin başında yıllardır Yenişehir ilçesinde yaşayan ilçenin sorunlarını bilen, Yenişehir Belediyesi’nde 5 yıldır  Meclis Üyeliği yapan, AK Parti’nin gençlik kollarından başlayarak tüm teşkilat yapılarında farklı kademlerde görev yapan  İş İnsanı Abbas Özdiker ismi genel merkezden gelen kulis bilgilerine AK Parti genel merkezi tarafından açıklanacak ilk listede AK Parti’nin Yenişehir Belediyesi kazanmak adına yarışacak adayı olarak ön plana çıkan isim olarak belirtiliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.