Perşembe, Eylül 28, 2023

Mersin’de KPSS’siz İş İlanı! Mersin Büyükşehir Belediyesi 65 Personel Alımı Gerçekleştirecek! İşte Başvuru Detayları…

Mersin Büyükşehir Belediyesi, yayınladığı yeni iş ilanlarıyla kentte istihdam yaratmaya devam ediyor. Mersin Büyükşehir çeşitli birimlerdeki personel açığını ilan yayınlayarak tamamlamayı hedefliyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Denizkızı Turizm Anonim Şirketi, yeni personel alım ilanları yayınlayarak işe ihtiyacı olan vatandaşları başvuru merkezlerine bekliyor.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI 2023 KADRO DAĞILIMI

Mersin Büyükşehir’in yayınlanan yeni ilana göre alım yapılacağı duyurulan meslekler ve kişi sayıları şu şekilde;

Yaz aylarının gelmesiyle beraber plajlardaki personel ihtiyacı olarak Cankurtaran 15 kişi, Plaj Görevlisi 50 kişi almayı hedefliyor.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CANKURTARAN ALIMI 2023 BAŞVURU ŞARTLARI

Cankurtaran olarak başvuranların en az ilkokul mezunu olan, deneyimi olan,  sorumluluk bilinci yüksek, en az gümüş sertifikası olan, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim gücü yüksek, üretken, yenilikçi.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PLAJ GÖREVLİSİ ALIMI 2023 BAŞVURU ŞARTLARI

Plaj görevlisi olarak başvuranların en az ilkokul mezunu olan, deneyimi olan,  sorumluluk bilinci yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

İletişim gücü yüksek, üretken, yenilikçi.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU 2023

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından alım yapılacağı duyurulan kadrolara başvurmak isteyen adaylar, başvurularını 16 Haziran 2023 tarihine kadar Çankaya Mahallesi İstiklal Caddesi No:65/51 Kat:4 Akdeniz/Mersin adresine yapabilecek.

En güncel Mersin haberleri için www.mersinodak.com haber sitemizi takipte kalın. Sizler için en güncel siyaset, teknoloji, ekonomi ve güncel haberleri yakından takip ediyoruz. Siz değerli okuyucularımıza hazırladığımız haberleri en kısa sürede sunmayı amaçlıyoruz.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler