Mersin’de Dev Motorin İndirimi: Bu Fiyatı Duyan Sunpet’e Koşuyor!

Mersin’de Dev Motorin İndirimi: Bu Fiyatı Duyan Sunpet’e Koşuyor!
Yayınlama: 27.04.2023
Düzenleme: 27.04.2023 00:14

Mersin’in en çok ziyaret edilen akaryakıt istasyonlarından birisi olan Elçik Group’a bağlı Sunpet’te, sürücüleri mutlu edecek yeni bir kampanya başladı.

 

Sunpet açıldığı günden bugüne yapmış olduğu kampanyalar ile tüketicilerinin yanında olmaya devam ediyor. Mersin, dünyanın sayılı lojistik şehirlerinden biri olduğundan bölgedeki firmaların sahip olduğu araç filolarının en büyük gider kalemi olan akaryakıtta indirim yapan Elçik Group bölge ekonomisine büyük katkı sunmayı hedeflemiştir.

 

Akaryakıt fiyatlarındaki artış sürücüleri isyan ettirecek hale getirirken beklenen indirim haberi Sunpet’ten geldi. Mersin’in en büyük akaryakıt indirimi başlatan Sunpet,  Lisanslı Opet Bayisi olarak yıllardır kente hizmet veren bir firmadır.

 

Mersin’de akaryakıt fiyatlarında dev indirim Sunpet’ten geldi. Haberi alan araç sahipleri Sunpet’e akın edecek. Bu indirim sadece Elçik Group’a bağlı Sunpet’te geçerli olacak. Sunpet’in başlattığı yeni kampanyaya göre Motorinde dev indirim sürücüleri mutlu edecek. Mersin’de 20.40 TL olan motorin fiyatı Sunpet’te Opet Ecoforce Motorinin litresi 17.49 TL olarak duyuruldu.

 

Müşteri memnuniyeti, güler yüzlü hizmeti ile adından sıkça söz ettiren Sunpet’te araçlarınız için yıkama parkurları da mevcut.

 

Adres: Şevket Sümer Mahallesi Okan Merzeci Bulvarı Elçik Plaza No:33 Akdeniz / Mersin

Telefon: 0850 888 00 73- 0324 238 28 35

 

Mersin’de Dev Motorin İndirimi: Bu Fiyatı Duyan Sunpet’e Koşuyor! Mersin Haber