Mersin Haber

Mersin DEVA Partisi Teşkilatı ile Buluştu

Mersin DEVA Partisi Teşkilatı ile Buluştu
Yayınlama: 03.02.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek seçimler öncesi partilerde heyecanlı hareketlilik devam ediyor. Mersin’de de yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanmayı planlayan DEVA Partisi’nde Mersin İl Başkanlığı’nda yerel seçimler öncesi teşkilat ile buluşuldu.

DEVA PARTİSİ MERSİN’DE İDDİALI VE KARARLI 

Deva Partisi Mersin İl Başkanlığı’nda DEVA Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ve Mersin İl Başkanı Taner Işıkbay öncülüğünde teşkilat ile buluşma gerçekleştirildi. Buluşma DEVA Partisi’nin Mersin’de yerel seçimlere en güçlü bir şekilde gireceği yönündeki kararlığı vurgulandı ve diğer belediye başkan adaylarının önümüzdeki günlerde açıklanacağının altı çizildi birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Teşkilat buluşmasına açıklanan adaylardan Mut Belediye Başkan Adayı Fatma Çelik Kovan, Tarsus Belediye Başkan Adayı Ramazan Yıldırım, Çamlıyayla Belediye Başkan Adayı Av.Torun Caner Çakmak , Toroslar İlçe Başkanı Sultan Aydoğan, Akdeniz İlçe Başkanı Özcan Demir, Tarsus İlçe Başkanı Hasan Atay Mut İlçe Başkanı Turgay Özdemir, Çamlıyayla İlçe Başkanı Orhan Temir  ve partinin teşkilat yapısının her kademesinden  kişiler ve üyeler toplantıda yer aldılar.

DEVA PARTİSİ YENİ ÜYELER İLE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Toplantıda sonunda DEVA Partisi’ne yeni katılan üyelere parti rozetleri Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen tarafından takıldı. DEVA Partisi yeni üyeleri de gücüne güç katmaya devam edileceği belirtildi.

F51Ba76B B8E4 4Adb 8B2C 118D5Accdc31 Ali Babacan, Demokrasi Ve Atılım Partisi, Deva Mersin, Deva Partisi, Emin Ekmen, Mehmet Emin Ekmen, Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Mut Fatma Çelik Kovan, Sultan Aydoğan, Sultan Aydoğan Toroslar, Taner Işıkbay Mersin, Tarsus Ramazan Yıldırım

878D9Bad 9C7E 4F90 903A 69C4C80D0Bdc 1 Ali Babacan, Demokrasi Ve Atılım Partisi, Deva Mersin, Deva Partisi, Emin Ekmen, Mehmet Emin Ekmen, Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Mut Fatma Çelik Kovan, Sultan Aydoğan, Sultan Aydoğan Toroslar, Taner Işıkbay Mersin, Tarsus Ramazan Yıldırım

 

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.