Mersin Haber

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanını Duyurdu! İşte Başvuru Detayları..

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanını Duyurdu! İşte Başvuru Detayları..
Yayınlama: 11.06.2023

Mersin Büyükşehir Belediyesi çalışan sayısını arttırmak için 65 yeni personel alıyor. Başvuru şartlarında KPSS şartı aranmayan ilana başvurmak için son günler. İşte başvuru detayları!

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 08-06-2023 tarihinde duyurulan personel alımı ilanına dair merak edilenler! Bütün detaylarıyla sizin için hazırladığımız haberimizde..

Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Denizkızı Turizm Anonim Şirketi’ne 65 Yeni Personel alımı yapıyor. Denizkızı Turizm Anonim Şirketi’ne 65 yeni personel alınacak. 15 Cankurtaran, 50 Plaj Görevlisi pozisyonlarına aday aranıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne Katılmak İçin Aranan Nitelikler


En az ilkokul mezunu olunması, belirtilen pozisyonlarda deneyimli olmak ve en az gümüş sertifikası sahibi olmak gerekli. Ekip çalışmasına yatkınlık ve yüksek iletişim becerileri tercih sebebi.

Son Başvuru Tarihi 16 Haziran!


Mersin’de yaşayıp bu iş fırsatını değerlendirmek ve Mersin Belediyesi’nde çalışmak isteyenlerin, 16 Haziran’a kadar başvurmaları gerekiyor. Başvurular Çankaya Mahallesi İstiklal Caddesi No 65-51 kat 4 Mersin/Akdeniz adresine yapılmalıdır. 

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)