Mersin Haber

Mersin Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz Yeni Personel Alacak!

Mersin Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz Yeni Personel Alacak!
Yayınlama: 18.06.2023
Düzenleme: 01.12.2023 20:09
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınladığı yeni iş ilanıyla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kurum dışı kamu işçi alımıyla aranan şartlar da belli oldu.

Büyükşehir Belediyesi yeni personel alımı duyurusuyla kadro ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 18-06-2023 tarihinde duyurulan personel alımı ilanına dair merak edilenler! Bütün detaylarıyla sizin için hazırladığımız haberimizde…

DENİZKIZI TURİZM A.Ş 20 PERSONEL ALACAK

Denizkızı Turizm Anonim Şirketi’ne 20 yeni Personel alımı yapıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Denizkızı Turizm Anonim Şirketi’ne 10 garson ve 10 komi olmak üzere yeni personeller alınacak.

Mersin’de yaşayıp bu iş fırsatını değerlendirmek ve Mersin Belediyesi’nde çalışmak isteyenlerin, 16 Haziran’a kadar başvurmaları gerekiyor. Başvurular Çankaya Mahallesi İstiklal Caddesi No 65-51 kat 4 Mersin/Akdeniz adresine yapılmalıdır.

 

İŞKUR KURUM DIŞI KAMU İŞÇİ ALIMINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İŞKUR Üzerinde yayımlanan ilanlara şartları sağlayan Kadın veya Erkek adaylar başvuru yapabilecekler. Bu yönde adaylardan başvuru şartları için genel olarak; ” Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak. Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak. Alım yapılacak meslekte tecrübe ve meslek bilgisi sahibi olmak. En az Okuryazar olmakla birlikte İlkokul, İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak” gibi şartlar aranacak.

KPSS ŞARTI YOK!

İŞKUR İle yayımlanan Kurum Dışı ilanlar için KPSS şartı talep edilmiyor. Ancak meslek bilgisi sahibi olmak zorunludur.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)