Mersin Haber

Mersin’de iş arayanlar dikkat: Büyükşehir Belediyesi 20 işçi alacak!

Mersin’de iş arayanlar dikkat: Büyükşehir Belediyesi 20 işçi alacak!
Yayınlama: 17.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 19:08
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediyesi yeni personel alımı yapacak. Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Denizkızı Turizm Anonim Şirketine 4 farklı ünvanda olmak üzere yeni personel alımına dair detaylar paylaşıldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alım süreci nasıl olacak? Başvuru nitelikleri neler? Kimler başvuru yapabilir?

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Denizkızı Turizm Anonim Şirketi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Vardiya usulü çalışacak personel alım süreci nasıl olacak? Başvuru nitelikleri neler? Kimler başvuru yapabilir?

PERSONEL ALIMI SÜRECİ NASIL OLACAK?

Adaylar için başvuru tarihleri 16 Nisan 2024 – 23 Nisan 2024 tarihleri arasında olacak. Başvurular Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm Anonim Şirketi mail adresi üzerinden yapılacak ve değerlendirilecek. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yapacağı personel alımları, iş arayanlar için önemli bir fırsat sunuyor. Başvuru sürecine katılmak isteyen adayların belirtilen niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adaylar, belirlenen tarihler arasında başvurularını yapabilirler.

DAİMİ PERSONEL ALIMI İÇİN BAŞVURU NİTELİKLERİ NELERDİR?

5 Servis elemanı alımı için: en az ilkokul mezunu olan, deneyimi olan, sorumluluk bilinci yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim gücü yüksek, üretken, yenilikçi.

5 Aşçı alımı için: en az lise mezunu olan, deneyimi olan, (ızgara, meze, dünya mutfağı), sorumluluk bilinci yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim gücü yüksek, üretken, yenilikçi.

5 Aşçı Yardımcısı alımı için: en az lise mezunu olan, deneyimi olan, (ızgara, meze, dünya mutfağı), sorumluluk bilinci yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim gücü yüksek, üretken, yenilikçi.

5 Komi alımı için: sorumluluk bilinci yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim gücü yüksek, üretken, yenilikçi.

Ayrıntılı Başvuru Bilgileri (1)
Ayrıntılı Başvuru Bilgileri (2)

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.