Mersin Haber

Ebru Gündeş’in Hayranları İkiye Bölündü: Nerde O Eski Günler…

Ebru Gündeş’in Hayranları İkiye Bölündü: Nerde O Eski Günler…
Yayınlama: 08.09.2023
Düzenleme: 22.05.2024 00:07
A+
A-

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, hayranlarını ikiye böldü. ‘Tanrı Misafiri’ adlı ilk albümünü 1993’te müzikseverlerle buluşturan; ‘Tatlı Bela’, ‘Sen Allah’ın Bir Lütfusun’, ‘Dön Ne Olur’, ‘Kaçak’ ve ‘Araftayım’ gibi birçok hit parçaya imza atan Ebru Gündeş, takipçilerini yıllar öncesine götürdü. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, çocukluk fotoğrafını paylaştı. Hiç değişmediğini söyleyen Gündeş’e takipçileri yaptırdığı estetikleri hatırlatmadan edemedi.

 

ÇOCUKLUK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

 

Sosyal medya hesabından şu sıralar gençlik fotoğraflarını paylaşan Ebru Gündeş, “Hiç değişmediğim doğrudur” notuyla bu kez çocukluğuna ait bir kareyi paylaştı.

Gündeş, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarının ilgisini çeken Gündeş, son olarak çocukluk fotoğrafını paylaştı.

“HİÇ DEĞİŞMEDİĞİM DOĞRUDUR”

 

48 yaşındaki sanatçı, ‘tbt’ etiketi ve “Hiç değişmediğim doğrudur 2” notunu düştüğü çocukluk fotoğrafı ile binlerce beğeni aldı. Takipçileri ise bu konuda ikiye bölündü. Kimi estetiklerini hatırlattı kimi ise “Hiç değişmemiş” dedi.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.