Mersin Haber

DEVA Partisi’nden Batmanlılar Derneğine Ziyaret

DEVA Partisi’nden Batmanlılar Derneğine Ziyaret
Yayınlama: 10.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Güran Dinçer, DEVA Partisi Mezitli Belediye Başkan Adayı Nihat Özen, DEVA Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok Batmanlılar İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

TAŞ:”HEMŞEHRİLERİMİZE DESTEK OLALIM”

Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet İhsan Taş; sözlerine DEVA Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ve DEVA Partisi Yenişehir ve Mezitli adaylarının Batmanlı olmasının kendilerine verdikleri gururdan söz ederek başladı. DEVA Partisi’nin Batmanlı Mersin Milletvekili , belediye başkanları adayları ve muhtar adaylarının derneğe ziyaretlerinin kendileri açısından mennuniyetini dile getirdi

EKMEN:”31 MART GECESİ 4 KONU KONUŞULACAK”

Memleketlilerini selamlayarak konuşmalarına başlayan Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen burada olduğu mutluluktan bahsederek konuşmalarına başladı. Genel seçimlerde kendi logomuzla seçimlere katılmadığımız için eleştiriler aldık. Yerel seçimlere kendi logomuz ile giriyoruz. Türkiye’nin genelinde 600’e yakın belediye başkan adayımız ve meclis ve encümen adaylıklarında her yerde adaylarının belirtti. İnsanlara diyoruz ki; 31 Mart gecesi televizyonlarda 4 konu konuşulacak 1. İstanbul’u kim aldı 2.İYİ Parti’nin oyu kaça düştü. 3. Akdeniz’de Toroslar’da ve Esenyurt’ta seçim sonucu ne oldu ve son olarak yeni partilerden Zafer, Yeniden Refah ve DEVA partisi ne yaptı. Biz istiyoruz ki o gece DEVA Partisi’nin sesi Ali Babacan’ın sesi yüksek çıksın amacımız budur. Bulunduğum her yerde hakikati savunacağım. Hemşehrilerinden DEVA Partisi adına destek istediklerini belirterek sözlerine son verdi.

DİNÇER: ”30 YILDIR BİZ YOL YAPTIK ASFALT YAPTIK”

DEVA Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Güran Dinçer: ” Derneğe katılanları selamladıktan sonra konuşmalarına başladı. Siyasete DEVA Partisi ve Ali Babacan ile başladığını belirtti. 30 yıllık aynı zihniyetin yönettiği Mersin’de Belediye Başkanı Vahap Seçer söylemlerinde biz yol yaptık biz boru döşedik, asfalt yaptık diyor. 30 yıllık Mersin’i yöneten zihniyetin söylemlerinin bunlar olmamasına dikkat çeken Dinçer. Toroslar’da daha birçok evden insanlar kuyulardan su çekiyor.

MHP Adayı Serdar Soydan’ı eleştirdi. Serdan Soydan Mersin’de yaşayanlara soruyor. Trafikten mennun musun Mersin diyor? Peki iktidar ile beraber hareket ediyorsunuz . Mersin’in trafik sorunu için ne yaptınız Silifke-Taşucu Karayolunu bitirebildiniz mi? Çukurova Havalimanı projesini bitirebildiniz mi? sorularıyla eksikleri belirtip eleştirdi.

YENİŞEHİRİN DEVASI TOK: ”İÇİNİZDEN BİRİYİM DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM”

Batmanlılar Derneğinde konuşan Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok “Batmanlıyım içinizden, sizlerden biriyim. Biz birbirimizi ne kadar sevdiğimizi söylersek, demokratik toplumun gereklerini o kadar yerine getiririz. Önemli olan kalplerin, gönüllerin yakınlaşmasıdır. Demokrasilerde kafa sayısında düşünce, yürek sayısınca sevgi vardır. Bizim tek derdimiz var o da İnsanlarımıza hizmet etmektir’’ diyerek hemşehrilerinin Yenişehir’de oyuna talip olup seçimlerde kendisine destek olunması talebinde bulunarak teşekkür edip sözlerine son verdi.

F8708Afb 978A 48Cf A799 E0777A4234Da Batmanlılar Derneği, Faik Tok Yenişehir, Mehmet Emin Ekmen, Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Yenişehir Belediyesi

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.