DEM Parti’li Dilan Bayram’dan Yeni Yıl Mesajı

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Mezitli Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Dilan Bayram, yeni yıl mesajı yayınladı

DEM Parti’li Dilan Bayram’dan Yeni Yıl Mesajı
Yayınlama: 30.12.2023

DEM Parti Mezitli Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Dilan Bayram, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Mezitli Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Dilan Bayram yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2023 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep birlikte yeni bir yıla giriyoruz. Yaşanan her günden ayrı bir tecrübe edinilmiş olması ve bu tecrübeler ışığında yeni yıla yepyeni umutlarla başlangıç yapılması huzur, mutluluk ve başarılara birlikte ulaşabilmemizin vazgeçilmez şartıdır” dedi.

Bu vesile ile Mersin özelinde tüm dünya halklarının yeni yılını kutladığını, 2024’ün tüm dünyaya barış, kardeşlik getirmesini ve tüm savaşların son bulması umudu ile gelmesini temenni ettiğini yineleyen Dilan Bayram, “Her yazın akıbeti kış, her kışın yüreğinde sakladığı ise bahardır. Kara kışa aldırmadan, umudunu diri tutup gelecek baharın tomurcuklarını yüreğinde taşıyan herkese selam olsun. Yeni yılın bütün insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.