Mersin Haber

Zeka testi: Sizce hangi fincan önce dolar? 10 saniye içinde çözebilen dahi sayılıyor!

Zeka testi: Sizce hangi fincan önce dolar? 10 saniye içinde çözebilen dahi sayılıyor!
Yayınlama: 05.06.2024
A+
A-

Zeka testi: Sizce hangi fincan önce dolar? 10 saniye içinde çözebilen dahi sayılıyor! Önce hangi fincan dolar? 10 saniyede bulanlar üstün bir zekaya sahipler! Dikkatli bakarsanız bir de ipucu var…

Dikkatinizi ayrıntılara yönlendirerek etrafınızdaki bilgi zenginliğine bir pencere açarsınız. Görüşünüzü artırmak, basit görme keskinliğinin ötesine geçer; aynı zamanda bir beyin egzersizidir; tüm farklılıkları ayırt etme ve gerçekleri yorumlama yeteneğinizi güçlendiren bir zihinsel jimnastiktir. Ağaşıda gösterdiğimiz resimde “Önce hangi fincan dolar?” diye soruyoruz. 10 saniyede bulanlar yüksek bir zekaya sahipler. Yanıta bakmadan önce resme iyice bakmanızı tavsiye ederiz.

Zeka Testi Once Hangi Fincan Dolar Optik Illüzyon, Optik Test, Zeka Oyunu

Bu soruda sizlerden 30 saniye içinde önce hangi bardağın dolacağınızı bilmenizi istiyoruz. Yüksek zekaya sahip olanlar ipucunu anında görüyor. Öncelikle söyleyelim bu bulmaca aynı tarz diğer bulmacalardan biraz farklı. İlk bakışta kahve fincanlarının dolma sırası 4 numaralı fincan ilk önce olmak üzere, üstteki gibi görülebilir ama öyle değil.

CEVAP

Bir ipucu ister misin? Eğer gerçekten sıkışıp kaldığınızı düşünüyorsanız cevabı bulmak için aşağıdaki resme bakın.

Cevap Optik Illüzyon, Optik Test, Zeka Oyunu

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.