Cuma, Eylül 22, 2023

Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban Bayramı‘nı Kutladı!

Pi Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO Meclis üyesi olan Yüksek Mimar Talat Şeker, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Bayramların birliğe ve kardeşliğe vesile olmasını dileyen Yüksek Mimar Talat Şeker, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Sevginin, dostluğun ve paylaşmanın önemini hatırlatan bu özel buluşmalar, yarınlara olan inancımızı artırır” dedi.

Şeker, mesajının devamında şu ifadeleri kullandı: “Bu bayramda da umuyorum ki birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacak; sevginin saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insani ilişkilerin güçlendiği bir bayram sevinci yaşayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın barışın, kardeşliğin ve adaletin hakim olmasına vesile olmasına temenni eder; tüm hemşehrilerimizin; meslektaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar; sevdikleri ile birlikte sağlık içinde nice bayramlara kavuşmaları dilerim” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler