Mersin Haber

Yeşil Sol Parti’den Büyük Mersin Mitingi’ne Davet Çağrısı

Yeşil Sol Parti’den Büyük Mersin Mitingi’ne Davet Çağrısı
Yayınlama: 10.05.2023

Yeşil Sol Parti Mersin İl Örgütü, yayınladığı yazılı açıklama ile yarın saat 14.00’da Eski Tevfik Sırrı Gür Stadyumu yanında gerçekleştirilecek olan Büyük Mersin Mitingi’ne tüm halkları davet etti.

Açıklamada; “14 Mayıs zaferimizin ön provasını gerçekleştireceğimiz mitingimize, tüm halkları davet ediyoruz” denildi. Yayınlanan yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“14 Mayıs’a sayılı günler kaldı. Girilmedik sokak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak için tüm il ve ilçe örgütlerimizle birlikte gece gündüz çalıştık. Büyük zaferimize doğru giderken, her geçen gün halkların büyüyen desteği ile mücadele azmimiz arttı. Şimdi de seçim startını verdiğimiz günden bugüne sahadan aldığımız tüm coşkuyu yarın gerçekleştireceğimiz Büyük Mersin Mitingi’nde buluşturacağız.

Mitingimizde; Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Sözcüsü Berdan Öztürk, Başak Demirtaş, Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Eş Genel Başkanı Canan Yüce, Emek Partisi (EMEP) Genel Başkanı Ercüment Akdeniz, Toplumsal Özgürlük Partisi (TÖP) Sözcüler Kurulu üyesi ve Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili adayı Perihan Koca ile sanatçı İlkay Akkaya yer alacaktır.

14 Mayıs zaferimizin ön provasını gerçekleştireceğimiz mitingimize, tüm halkları davet ediyoruz. Birlikte kazanacağız, birlikte değiştireceğiz.”

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)