DEVA Partisi’nden Yenişehir’de Tam Kadro Pazar Ziyareti

DEVA Partisi’nden Yenişehir’de Tam Kadro Pazar Ziyareti
Yayınlama: 28.02.2024
Düzenleme: 28.02.2024 23:38

DEVA Partisi DEVA Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Bugünde DEVA Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Taner Işıkbay, DEVA Partisi Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Güran Dinçer, Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok ve İl ve İlçe yöneticileri ile birlikte Yenişehir İlçesi’ne bağlı Güvenevler Mahallesi’nde yer alan Çarşamba pazarında esnafı selamlayıp ve pazara gelen vatandaşların sorunlarını dinlediler.

‘Pazara gelen anneler, pazardan eli boş dönüyor’

Dikenliyol semt pazarında vatandaşlarla bir araya gelen Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok, vatandaşın fiyat artışları nedeniyle yaşadığı zorlukları dinledi. Evine alışveriş yapmak için pazara gelen ancak hiçbir şey alamadığı için eve eli boş dönen annelerin yaşadığı zorluklarını dinleyen TOK, DEVA Partisi’nin belediyecilik anlayışıyla dayanışmayı güçlendirerek halka DEVA olacaklarını dile getirdi.

‘Esnafımızın vatandaşımızın yüzü gülmeli’

Pazar esnafı ile de görüşen DEVA Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Faik Tok esnaflar en çok satış yapamadıklarından söz ediyorlar. TOK, ‘Esnafımızla ele ele vereceğiz. Esnafımızın da vatandaşımızın da yüzü gülmeli. Bunun için var gücümüzle çalışacağız’ dedi.

DEVA Partisi'nden Yenişehir'de Tam Kadro Pazar Ziyareti Mersin Haber

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!