Mersin Haber

Yenişehir’de Emek Kazandı

Yenişehir’de Emek Kazandı
Yayınlama: 29.01.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin’de 31 Mart Pazar günü yapılacak  yerel seçimlerde oy oranını artırarak güçlü bir şekilde girmeyi planladığı Yenişehir İlçesi’nde mevcut başkan Abdullah Özyiğit’in tekrar aday olarak açıklanmasından sonra Yenişehir İlçe Belediyesi meclis üyelerini belirlemek için sandık başına gitti. Bahçelievler İlkokulunda 71 aday adayının yarıştığı, 2.700 civarı üyenin oy kullandığı ilçede ön seçim yaparak sandık başına gitti.

YENİŞEHİR’DE EMEĞİN ADAYI ”ÖZGÜR EMİRE” İPİ GÖĞÜSLEDİ

Yenişehir’de yapılan seçimlerde 71 meclis üyesi aday adaylarından Özgür Emire, gün boyu oy kullanmaya gelen üyelerin ilgi odağı oldu. CHP’nin teveccüh gösterilen isimlerinden biri olan Özgür Emire, Mersin’de çeşitli sivil toplum kuruluşlarında farklı görevler üstlenmesiyle tanınıyor. Yenişehir İlçe Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olmak için kolları sıvayan ”Yenişehirimiz’de Emek Kazanacak” parolasıyla hazırlıklarını sürdürdü. Özgür Emire sandıkların büyük bir kısmında rakiplerini geçerek 1091 üyenin desteğini alarak ön seçimde ipi göğüsleyerek zaferle ayrılan isim oldu.

Yenişehir’de Emeğin Adayı ve hizmetlerde öncü meclis üyelerinden olan Özgür Emire, partililerin büyük bir desteğiyle en güçlü meclis üyesi ismi olduğunu tekrar kanıtladı. Özgür Emire farkını ortaya koyarak Yenişehir’de daha çok yapacakları işler olduğunun kanıtını ortaya koydu.

Photo1706468821 Chp Yenişehir, Ön Seçim Yenişehir, Özgür Emire, Özgür Emire Chp, Yenişehir Chp

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.