Cuma, Eylül 22, 2023

Yenişehir Belediyesinden Depremzedeler İçin Hamam Hizmeti

Mersin Yenişehir Belediyesi yıkıcı depremlerin ardından Mersin’e gelen afetzedeler için hamam hizmetini de hayata geçirdi.

 

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “ Bölgeden kentimize gelen tüm yurttaşlarımıza en iyi hizmeti vermek gibi büyük bir sorumluluğumuz var. Sadece Mersin’de 14 bin yakın depremzedeye yardımlarımızla ulaştık. Bölgeye de 22 araçlık yardım malzemesi gönderdik. Ayrıca 20 personelimiz ve 3 araçla Samandağ’da temizlik çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

 

Mersin Yenişehir Belediyesi depremin yaralarını sarmak ve afetzedelerin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.  Deprem belgesi alan vatandaşlar için başlatılan hamam hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar 0324 606 07 65 numaralı telefonu arayıp rezervasyon yaptırabiliyor.

 

Afet bölgelerinden Mersin’e gelen vatandaşlar için başlatılan hamam hizmetinden kadınlar 08.00 – 17.00, erkekler 17.00 – 00.00 saatlerinde yararlanabiliyor. Depremzede belgesi alıp hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlar 0324 606 07 65 numaralı telefonu arayarak ön bilgi alıp rezervasyon yaptırabiliyor. Bahçelievler Mahallesi 2.Çevreyolu üzeri Çatı Restoran yanı, Timur Hamam Salonu’nda verilecek olan hamam hizmeti ile Yenişehir Belediyesi depremzedelere destek vermeye devam ediyor.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler