Vedat Tatlı’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Vedat Tatlı’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Yayınlama: 01.05.2022

Mersin Bakkallar Odası Başkanvekili Vedat Tatlı, kutlama mesajı yayımlayarak Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Mersin Bakkallar Odası Başkanvekili Vedat Tatlı, tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: “Ellerin semaya, gönüllerin hakka, alınların secdeye yöneldiği 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’i bu yıl da tamamlayarak, Müslümanların tek yürek olarak kutladığı Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Birlik ve beraberlik duygularının pekiştirildiği, yoksulların sevindirildiği günler olan bayramlar; aynı zamanda sevgi, saygı, barış, kenetlenme ve dayanışma gibi insanı insan yapan asil değerleri yüceltmek için en güzel fırsattır.

Bir ay boyunca sabır, şükür, dua ve ibadetlerle geçirdiğimiz mübarek Ramazan ayını geride bırakırken bayrama kavuşmanın manevi huzurunu yaşıyoruz. Bu bayramda dargınlıklara son vermeli, sevgi, muhabbet ve coşku iklimini hâkim kılmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta sağlık olmak üzere, kardeşliğin, hoşgörünün ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyorum’’ ifadeleri kullanıldı.