Mersin Haber

Vahap Seçer’e Sevgi Seli Büyüyor: Toroslar ve Akdeniz’den Destek Sesleri Yükseldi

Her iki ziyaretinde de Mersin halkının yoğun sevgisiyle karşılaşan Seçer’e, Toroslar ve Akdeniz’den destek sesleri yükseldi. Büyükşehir’in hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren yurttaşlar, her zaman Seçer’in yanında olduklarını belirtti.

Vahap Seçer’e Sevgi Seli Büyüyor: Toroslar ve Akdeniz’den Destek Sesleri Yükseldi
Yayınlama: 12.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Toroslar İlçesi Yalınayak Mahallesi’nde yer alan kapalı pazar yerini ziyaret etti, ardından da Akdeniz İlçesi’nde yer alan Hastane Caddesi’nde esnaf ziyareti yaptı.

 

Başkan Seçer’e pazar ve esnaf ziyaretlerinde; CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, CHP Toroslar İlçe Başkanı Cumali Akbaş, CHP Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Meclis üyeleri, Toroslar İlçesi Yalınayak Mahalle Muhtarı Osman Yıldırım, Halkkent Mahalle Muhtarı Mehmet Çetin, Meclis üyeleri ve Meclis üyesi adayları ile muhtar adayları eşlik etti.

 

İLK OLARAK TOROSLAR’DA PAZAR ZİYARETİ YAPILDI

İlk olarak pazar ziyareti yapan Seçer, Toroslar halkı tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. ‘En büyük başkan bizim başkan’ sloganları ile karşılanan Seçer, pazarcı esnafına ‘Hayırlı işler, bereketli olsun’ dedi. Yurttaşlar Seçer ve Yıldız ile bol bol fotoğraf çektirdi. Yurttaşların taleplerini de dinleyen Seçer, gerekli notları çalışma arkadaşlarına aldırdı.

 

Bir yurttaş da, “Ben sizleri çok seviyorum. Çünkü halkla iç içesiniz” diyerek, oylarının Büyükşehir’de Başkan Seçer’e, Toroslar’da ise Abdurrahman Yıldız’a olduğunu söyleyip desteğini belirtti. Tek tek yurttaşlarla selamlaşan Seçer, ‘İyi alışverişler’ dileğinde bulundu. Çocuklar ise kendilerine dağıtılan oyuncaklar için “Vahap Amca teşekkür ederiz” diyerek mutluluklarını ifade ettiler. Seçer’e destek seslerinin yükseldiği pazarda, yurttaşlar “Başkanım 7/24 sizinleyiz” dedi. Pazar gezisinde Toroslar halkı sık sık Büyükşehir’in hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

SEÇER’E AKDENİZ’DEN DESTEK SESLERİ YÜKSELDİ

Ardından Akdeniz İlçesi Hastane Caddesi’nde de esnaf gezisi yapan Seçer’e, iş yeri sahipleri Büyükşehir’in sabahları yurttaşlara ikram ettiği sıcak çorba hizmeti için teşekkürlerini dile getirerek, duydukları memnuniyeti anlattı. Eski Devlet Hastanesi civarından başlayarak, tek tek dükkanları ziyaret eden Seçer’e Akdeniz’den de destek sesleri yükseldi. Akdeniz’deki esnaf, Büyükşehir’in hizmetlerinden memnun olduklarını söyledi. Trafikteki yurttaşlar da Seçer’e araçlarından seslenerek destek verdiler.

 

Depremden sonra kente gelen ve sınava hazırlanan bir genç ile de sohbet eden Seçer, genç ile birlikte soru çözümü yaptı. Öğrenciler ayrıca Mersin’de toplu taşımada Büyükşehir ile kendilerinin 1 TL’ye ulaşım sağlayabilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti anlatarak, Seçer’e teşekkür ettiler.

 

Farklı siyasi partilerden olduklarını ifade eden yurttaşlarda da yerel seçimde oylarının Başkan Seçer’e olduğunu ifade etti. Başkan Seçer hem Toroslar pazar ziyaretinde hem de Akdeniz esnaf ziyaretinde Mersin halkına ‘Hayırlı Ramazanlar’ dileğinde bulundu.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.