Mersin Haber

Türkiye’nin Yeni Nesil Araç Servis Zinciri Markası Alocars Mechanice Car Servis Silifke’de Hizmete Girdi

Türkiye’nin Yeni Nesil Araç Servis Zinciri Markası Alocars Mechanice Car Servis Silifke’de Hizmete Girdi
Yayınlama: 20.03.2023
Düzenleme: 02.05.2024 00:35
A+
A-

Otomotiv satış sonrası servis hizmetleri konusunda Türkiye’nin yeni nesil servis hizmeti markası ALOCARS MEHANICE CAR SERVICES Mersin merkez şubesinden sonra sektörün Silifke‘deki tecrübeli firması Barut Otomotiv girişimi ile artık Silifke’de açıldı.

2021 yılının son çeyreğinde faaliyetlerine başlayarak kısa süre içerisinde büyümesi ve şebeke ağını hızla geliştirmesi ile dikkat çeken Alocars Silifke’de hizmet vermeye başladı.

Alocars Genel Müdürü Volkan Dizen yaptığı açıklamada ”Alocars Mechanice Car Servisler Sektörün yayıncılık başta olmak üzere birçok farklı alanlarında 20 yıla yakın süredir hizmet veren Otolife grubuna bağlı olarak oluşan Türkiye‘nin yeni nesil araç bakım zincir markasıdır.

Ülkemizde otomotiv satış sonrası hizmet pazarı yetkili servisler ve oto sanayiler üzerine kurulu. Ancak; hayatın her alanında olduğu gibi bu noktada da beklentiler ve ihtiyaçlar hızla değişiyor. Tüketiciler yüksek maliyetlerden kaçınırken kaliteli hizmet istiyor. Alocars’ı tam da bu noktadaki ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla kurduk.

Kaliteli, garantili, ekonomik, donanımlı ve kurumsal hizmet anlayışımızın değerli Silifke ve bölge halkı tarafından da kısa sürede fark edileceğine hiç şüphem yok. Oluşan şubelerimizin geçmiş sektör deneyimleri ve tecrübeleri bizler için çok önemli bu anlamda Silifke ilçemizdeki yapılanmamızda sektörde uzun süredir hizmet veren Barut Otomotiv ile yollarımızı birleştirdik.

Tecrübelerini ve hizmetlerini kurumsal bir marka ile bütünleşerek devam ettirmek isteyen Barut Otomotiv’e ayrıca bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Hedeflerimiz doğrultusunda yakın bir süre sonra fiziksel olarak yepyeni bir oluşum ile bölge halkına çok daha geniş ve konforlu bir alanda hizmet vereceğiz. Servislerimizde tüketiciler ve araç sahipleri yetkili servis kalitesinde ancak çok daha ekonomik hizmet almanın avantajını yaşıyorlar. Alocars Mechanıce Car Servis Silifke’ye hayırlı olsun “dedi.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)