Mersin Haber

DEM Parti Akdeniz İçin Konuştu: “Muhattabı Özgür Özel’dir”

DEM Parti Akdeniz İçin Konuştu: “Muhattabı Özgür Özel’dir”
Yayınlama: 20.01.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

31 mart yerel seçimlerinde Mersin her seçim olduğu gibi ulusal bazında ilçelerindeki ittifak ve aday belirleme süreçleriyle ilgili gündem olmaya devam ediyor.

Yerel Seçimlerde kıyasıya mücadelenin yaşanacağı Akdeniz Belediyesi seçimleri için bugünde DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan’ın T24 habere Akdeniz Belediyesi seçimleri için yaptığı açıklama ile  Mersin ve ulusal siyasetinin kamuoyunda gündem oluşturacak  bir değerlendirme yaptı.

“CHP ile iş birliği yaptığımız seçimlerde o belediyeyi kaybettik, muhatabı Özgür Özel’dir”

İddialı olduğunuz yerlerden biri de Mersin’in Akdeniz ilçesi. Burada bir ittifak gerçekleşirse CHP’den destek alabilecek misiniz?

Bakırhan gazetecinin sorusuna bu şekilde cevap verdi: “Akdeniz, daha önce tek başımıza girdiğimiz seçimlerde her şeye rağmen kazandığımız bir ilçemizdi. CHP ile iş birliği yaptığımız seçimlerde belediyeyi kaybettik. Bence bu sorunun muhatabı aslında CHP’dir. Sayın Özgür Özel’dir. Nasıl telafi ederler onlara sormak gerekiyor. Orada ön seçim yaptık. Çok nitelikli, genç, yetenekli iki eş başkan adayımız seçildi. Yönetimimiz seçimlere burada da özenle ve kapsayıcı bir şekilde hazırlanıyor.” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.