Toroslar’ın DEVA’sı Sultan Aydoğan

Toroslar’ın DEVA’sı Sultan Aydoğan
Yayınlama: 25.02.2024
Düzenleme: 25.02.2024 23:37

Deva Partisi Mersin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında Sultan Aydoğan gelen kitle tarafından büyük bir teveccüh gördü.

Toroslar’da yarışan kadın adaylar arasından tek kadın aday olması ile ön plana çıkan Aydoğan. Çalıştığı sektörde adından yaptığı projelerle söz ettiren başarılı bir iş insanı olmasının yanı sıra bir çok STK’da aktif çalışmalar yapmış. Toroslar Belediye Başkanı adayı olmadan önce Deva Partisinin Toroslar İlçe Başkanlığı görevini başarıyla yürütüp iyi derecede üye toplayıp genel seçimlerde Toroslar’da alınan oya büyük bir katkısı olan ilçe başkanlığı görevini başarılı bir grafik çizerek yürütüyordu.

Aday tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Sultan Aydoğan, Toroslarda değişimi ve gelişimi kadın eli ile gerçekleştireceklerini Toroslar tarihinde ilk kadın aday olmasının tarihi sorumluluğu olduğunu ve bu nedenle çok çalışarak başarılı olacağını söyledi.

Torosları marka kent yapmak için şeffaf bir yönetim anlayışını hakim kılacağını kenti birlikte yöneteceklerinin altını çizdi, ekibi ve profesyonel kadrolarla özellikle kadın, genç ve çocuklara yönelik projelerin hazırlanması ile birlikte Toroslarda yatırımcının önünü açacaklarını söyledi.

Toplantıya katılan halk ve parti teşkilat üyeleri Sultan Aydoğan ile çalışacaklarını belirtti.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: İzinsiz Haberleri Kopyalamayın!