Mersin Haber

Toroslar’da CHP adayının “Yıldız”ı parlıyor

Toroslar’da yaşayanlara “belediyeyi halkın belediyesi kılmayı” vaat eden Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, “Vicdanı olan, kamu yararı gözeten, hesap verebilen, ulaşılabilir, çevreci ve herkesin başkanı olmaya geliyorum” ifadelerini kullandı.

Toroslar’da CHP adayının “Yıldız”ı parlıyor
Yayınlama: 12.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Mersin kamuoyunda çevreye duyarlılığıyla bilinen Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, seçim çalışmalarında da sanayiden tarıma, yaşamın her alanında doğayı korumanın önemine vurgu yapıyor. Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında; Çavuşlu, Toroslar Küçük Sanayi Sitesi ve Osmaniye Koop son durağında esnafla buluştu.  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile Yalınayak Pazar yerini ziyaret eden Yıldız, vatandaşlarla ve pazarcı esnafı ile sohbet etti. Yıldız, günü Adalet Sitesi ve Bizimevler Sitesinde gerçekleşen halk toplantıları ile tamamladı.

 

HESAP VEREBİLEN BAŞKAN…

 

Toroslar’ın 30 yıldır yönetilemediğine işaret eden Yıldız, Toroslar’da yaşayanlara “belediyeyi halkın belediyesi kılmayı” vaat ediyor. 5 yıllık belediye meclis üyeliği döneminde Toroslar Belediyesi’nin bütçeyi nasıl kullanıldığını yakından gözlemleyen Abdurrahman Yıldız, ilçenin en büyük probleminin vizyonsuz yöneticiler olduğunu belirterek, “Vicdanı olan, kamu yararı gözeten, hesap verebilen, ulaşılabilir, çevreci ve herkesin başkanı olmaya geliyorum” dedi.

 

NEFES ALAN, YÜZÜ GÜLEN BİR TOROSLAR İÇİN

 

Tüm çalışmaları doğayı koruma bilinci ile hayata geçireceklerini ifade eden CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, şöyle devam etti: “Sanayiden tarıma, çalışma ortamlarından günlük hayatımıza kadar her alanda doğayı koruma anlayışına sahip olmak gerekiyor. Belediyenin tüm çalışmalarını, yolları, imar planlarını, sanayi tesislerini bu bilinçle yapacağız. Nefes alan, yüzü gülen bir Toroslar için çalışacağız.”

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.