Mersin Haber

Toraman GSM’den Kurban Bayramı Mesajı

Toraman GSM’den Kurban Bayramı Mesajı
Yayınlama: 27.06.2023
A+
A-

Toraman GSM, Aksesuar Dünyası ve Teknik Servis sahibi Ömer Toraman, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Kurban bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayan Toraman GSM sahibi Ömer Toraman, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Sevginin, dostluğun ve paylaşmanın önemini hatırlatan bu özel buluşmalar, yarınlara olan inancımızı artırır” dedi.

Mersin Çarşısı Küçük Hamam durağında faaliyet yürüten Toraman, mesajının devamında şu ifadeleri kullandı: “Bu bayramda da umuyorum ki birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılacak; sevginin saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insani ilişkilerin güçlendiği bir bayram sevinci yaşayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın barışın, kardeşliğin ve adaletin hakim olmasına vesile olmasına temenni eder; tüm hemşehrilerimizin; meslektaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar; sevdikleri ile birlikte sağlık içinde nice bayramlara kavuşmaları dilerim” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
error: Kopyalama!