Perşembe, Eylül 28, 2023

Star Piliç, Mezitli Soli’de 4. Şubesini Açtı

İş İnsanı Halil Erguvan’ın sahip olduğu Erguvan Group’a bağlı Star Piliç, 4. Şubesi Mezitli ilçesinde yüzlerce kişinin katılımıyla açıldı. Açılış MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, Mersin Ticaret Borsası Meclis Başkanı Münir Şen, GİAD Başkanı Mehmet İzol ve CHP İl Başkanı Koral Ömür tarafından gerçekleşti.

 

 

 

Erguvan Group bünyesinde piliç sektöründe faaliyet gösteren Star Piliç, 4.Perakende Şubesini Mezitli ilçesinde Zeytinli caddesinde açtı.

 

Açılışa Mersin Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Mehmet İzol, Mersin Ticaret Borsası Meclis Başkanı Münir Şen, CHP Mersin  İl Başkanı Koral Ömür, Ak Parti Mezitli ilçe Başkanı Zafer Uslu, MESİAD Yüksek İştişare Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu, TÜRSAB Mersin Bölge Temsil Kurulu Başkanı Hakan Bayındır, Mezitli Belediye Başkan Vekili Ali Doğaner, iş, siyaset ve bürokrasi dünyasından birçok isim ile Erguvan ailesinden çok sayıda kişi katıldı.

 

Açılış öncesi bir konuşma yapan Erguvan Group Yönetim Kurulu Başkanı Halil Erguvan, Star Piliç olarak her zaman kaliteli ve hijyenikli hizmete çok önem verdiklerini belirterek, “Bizim için kaliteli güvenilir hizmet herşeyden en öncedir. Kalkınmaya ve istihdama çok önem veriyoruz. Bugün de 4. Perakende şubemizi sizlerin katılımıyla açıyoruz. Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyoruz. Büyümeye ve istihdamı artırmaya devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte başka şubeler de açacağız.” dedi.

 

MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan ise Star Piliç adlı işyerinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek,” Böyle bir şubeyi açtığı için Halil kardeşimi tebrik ediyorum. Halil kardeşime başarılar dilerim. Halil kardeşim gibi girişimci kardeşlerimiz Mersin’e hakikaten büyük değerler katıyorlar. Hem istihdam, hem ticaret hemde kaliteli hizmet ve üretim açısından değer katıyorlar. Bu şube öyle güzel bir yerde açıldıki Bende bu şubeye yakın oturuyorum. Bende artık buranın müşterilerinden biriyim.” Diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol ve Mersin Ticaret Borsası Meclis Başkanı Münir Şen, Mezitli Belediye BaşkanVekili Ali Doğaner, MEGİAD Başkanı Mehmet İzol, Ak Parti Mezitli İlçe Başkanı Zafer Uslu ve CHP İl Başkanı Koral Ömür açılış kurdelesini kestiler.

 

Gelen misafirlerle tek tek ilgilenen ve geldikleri için herkese teşekkür eden Halil Erguvan, çoğu kişiyle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler