Mersin Haber

SON DAKİKA: Şeyma Subaşı’nın Gizli Çekilen Görüntüleri Olay Oldu

SON DAKİKA: Şeyma Subaşı’nın Gizli Çekilen Görüntüleri Olay Oldu
Yayınlama: 16.09.2022
A+
A-

Şeyma Subaşı’nın bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Meedo ile uyuşturucu kullandığı iddia edildi.

Şeyma Subaşı’nın katıldığı bir partideki görüntüleri herkesi şoke etti. Alınan bilgilere göre Şeyma Subaşı’nın yurtdışında katıldığı bir partide uyuşturucu madde kullandığı iddia edildi. Seren Serengil paylaştı Ortalık karıştı. İşte Şeyma Subaşı’nın ortalık karıştıran o görüntüleri…

2017’de evlendiği Acun Ilıcalı ile 2018 yılında boşanan Şeyma Subaşı’nın yurt dışında katıldığı bir organizasyonda uyuşturucu kullandığı iddia edildi. 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Meedo ile bir ayrılıp bir barışmasıyla gündeme gelmişti. Şeyma Subaşı, son olarak Meedo ile öpüşürken görüntülerini paylaşmıştı.

SON DAKİKA: ‘KOKAİN İDDİASI’

Daha önce de uyuşturucu kullandığına dair paylaşımlar yapılan Şeyma Subaşı’nın ortaya çıkan görüntüleri sosyal medyada olay oldu! Şeyma’nın Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte ‘kokain’ olarak tabir edilen uyuşturucu maddeyi kullanırken görüntülerinin olduğu gündeme gelmişti.

Magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı yeni olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yurtdışında katıldığı bir partide uyuşturucu madde kullandığı iddia edilirken başka bir kişi tarafından çekilen o görüntüler Seren Serengil tarafından paylaşıldı. Serengil’in görüntüleri Instagram hesabından paylaşması ile birlikte ortalık karıştı

SEREN SERENGİL’İN PAYLAŞIMI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Magazin programı sunucusu olan Seren Serengil Instagram hesabında Şeyma Subaşı’nın o görüntülerini yayınladı. Kendi sosyal medya hesabı üzerinde paylaşımda bulunan Serengil, Şeyma Subaşı’nın o görüntülerine yer vererek ‘Şeyma ne içiyor? Yarın paylaşacağız’ notunu düştü.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)