Mersin Haber

Seyithan Sevgi’den Kurban Bayramı Mesajı

Seyithan Sevgi’den Kurban Bayramı Mesajı
Yayınlama: 14.06.2024
A+
A-

Sevgi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan Sevgi, Kurban Bayramı’nı kutladı. Sevgi Grup Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan Sevgi, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, Kurban Bayramını kutladı. Sevgi, bayramların barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Mersin’de ve Yurtdışında İnşaat, Mermer ve ihracat başta olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren Sevgi Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Seyithan Sevgi, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bayramların kalkınmaya ve birliğe vesile olmasını dileyen Sevgi, mesajında şu ifadelere yer verdi; ”Huzur ve bereket atmosferinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek bayramın, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, sevgi ve hoşgörü ortamında geçmesini diliyorum. Kurban Bayramı’mız mübarek olsun.”

Bayramlarda dayanışmayı ve kaynaşmayı artırmanın önemli olduğunu kaydeden Sevgi, “ Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bu vesileyle herkesin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!