Mersin Haber

Sağlık Mahallesi Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı’nı Seçti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Toroslar İlçesi’ne bağlı Sağlık Mahallesi’ndeki Kapalı Semt Pazarı’nı ziyaret etti.

Sağlık Mahallesi Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı’nı Seçti
Yayınlama: 12.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:52
A+
A-

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Toroslar İlçesi’ne bağlı Sağlık Mahallesi’ndeki Kapalı Semt Pazarı’nı ziyaret etti. Seçer’e ziyaretinde; CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış ile CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız eşlik etti.

 

Pazar esnafından Seçer’e; “Büyük Başkan hoş geldin”

Pazarda esnaf ve yurttaşlarla bir araya gelen Seçer, Sağlık Mahallesi halkının yoğun ilgisiyle karşılandı. Esnaftan ve yurttaşlardan gelen talepleri dinleyen Seçer, sık sık hizmet teşekkürü duydu. Seçer, tezgahına uğradığı bir pazarcının; “Büyük Başkan, hoş geldin”sözleriyle karşılandı. Seçer’e “Yolunuz açık olsun. Umarım kazanırsınız” diyen pazarcılar, her zaman kendisini destekleyeceklerini belirttiler.

 

Sağlık Mahallesi’nin yüzü Seçer’le gülüyor

Pazarda alışveriş yapan yurttaşlar ile de sohbet eden Seçer, “Hayırlı alışverişler. Nasılsınız?” diye sorduğu bir yurttaştan “Sayende iyiyiz” cevabını aldı.  Seçer sayesinde yüzlerinin güldüğünü söyleyen Sağlık Mahallesi halkı; “Senden de hizmetlerinizden de çok memnunuz. Bizim Başkanımız sensin” dediler.

 

“Tüm oylar Vahap Seçer’e”

Çalışan ve halkın yanında olan insana destek vereceklerini söyleyen mahalle halkı; “Tüm oylar Vahap Seçer’e” dedi. Başkan Seçer’i sürekli halkın arasında görmekten mutluluk duyduğunu söyleyen bir yurttaş da, “Diğerlerini hep televizyonlarda görüyoruz. Sen seçim dönemi olsun olmasın her zaman aramızdasın. İyi ki bizim Başkanımızsın”diye konuştu.

 

Büyükşehir’in Mahalle Mutfakları’ndan faydalandığını söyleyen bir yurttaş da lezzetli ve ucuz yemek imkanı için Seçer’e teşekkürlerini iletti. Seçer de “O yemekler sizin vergileriniz ile yapılıyor. Afiyet olsun”ifadelerini kullandı.

 

Pazar ziyaretinde Büyükşehir personeli tarafından yurttaşlara pazar çantası, çocuklara da oyuncak dağıtıldı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.