Perşembe, Eylül 28, 2023

Resmi Gazete’de Yayınlandı: Mersin İl Tarım Müdürü Görevden Alındı

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Mersin İl Tarım Müdür Arif Abalı görevden alınarak yerine Çanakkale İl Tarım Müdürü Erdem Karadağ getirildi.

Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Diyanet İşleri Başkanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Kültür ve Turizm, Milli Eğitim, Milli Savunma Bakanlıklarının üst kademelerine atamalar yapıldı.

Mersin’de 2017 yılından beri görev yapan Tarım İl Müdürü Arif Abalı görevden alınarak yerine Erdem Karadağ göreve getirildi. Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanlığı atama kararları yayımlandı. Kararlar kapsamında Mersin Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevi değişti. Mevcut İl Müdürü Arif Abalı, karar kapsamında görevden alınarak yerine Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ atandı.

Erdem Karadağ kimdir?

2010-2012 yılları arasında, Tekirdağ Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak görev yaptı. 2012-2014 Yılları arasında, Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak görev yaptı. 1 Temmuz 2014 Yılında Çanakkale Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak atandı.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler