Mersin Haber

Olcay Kılavuz’a kötü haber Devlet Bahçeli’den geldi!

Olcay Kılavuz’a kötü haber Devlet Bahçeli’den geldi!
Yayınlama: 29.05.2024
A+
A-
Devlet Bahçeli’ye danışmanlık görevinde bulunan Eski MHP Mersin milletvekili Olcay Kılavuz’un görevden alındığı ortaya çıktı. Geçmiş dönemde MHP Mersin Milletvekili olan Olcay Kılavuz’un, öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in cinayetinde adı geçiyordu.

Eski MHP Mersin milletvekili Olcay Kılavuz, MHP’deki görevinden alındı. Artık Bahçeli’ye danışmanlık yapmayacak Kılavuz’un görevine son verildiğini gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından paylaştı. Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye danışmanlık yapan Olcay Kılavuz’un görevden alındığı ortaya çıktı. Kılavuz’un görevine son verildiğini gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından paylaştı.

MERSİN’DEN ADAY OLMUŞ, SEÇİLEMEMİŞTİ

Mersin’den aday olmuş, seçilememişti. Olcay Kılavuz, son genel seçimlerde Mersin’den yine aday gösterilmiş ancak milletvekili seçilememişti.

SİNAN ATEŞ CİNAYETİNDE ADI GEÇİYORDU

Geçmiş dönemde MHP Mersin Milletvekili olan Olcay Kılavuz’un, öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in cinayetinde adı geçiyordu.

Öldürülen Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Eşim bana öldürülmeden önce Olcay Kılavuz ve Ahmet Yiğit Yıldırım (Ülkü Ocakları Genel Başkan) beni öldürmek için kiralık katil arıyor’ dedi” açıklaması yapmıştı.

“KAFAMA SIKARIM” DEMİŞTİ

Olcay Kılavuz, bir televizyona yaptığı açıklamada hakkındaki iddialarla ilgili uzun zaman sonra verdiği röportajda cinayetle ilgili “Zerre dahlim olsa ben kafama sıkar kendimi öldürürüm.” diyerek “Bu şerefsizliklerin içerisinde bizim yer bulmamızı çeşitli saldırı, çeşitli ithamlarla bizi bu olaylara çekmek istiyorlar. Bu olaydan en çok üzülen ve en çok mağdur olan kişi benim. Namusum ve şerefimle ülkü ocakları gibi bir kurumda uzun yıllar görev yapmış ve kendisinden sonra ülkü ocakları genel başkanlığı yapmış birisinin böylesi menfur bir saldırıya maruz kalmasına ne rızamız olabilir, ne de içinde olabiliriz, ne de böyle bir şey isteriz. Bu çok korkunç bir şey. Hatta alçakça.” ifadelerini kullanmıştı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.