Nizamettin Yalçın, DEM Parti’den Akdeniz için kolları sıvadı

Nizamettin Yalçın, DEM Parti’den Akdeniz için kolları sıvadı
Yayınlama: 17.12.2023

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Yerel Seçimler Mersin siyasi kulislerini hareketlendirmeye başlandı. Mersin Büyükşehir Belediyesi Seçimleri kadar kentin önemli ilçelerinde yaşanan siyasi gelişmeler de vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Mersin’in önemli merkez ilçelerinden olan Akdeniz ilçesinde siyasi partilerin belediye başkanlığı ve meclis üyeliği aday adayları için yarışan isimler de siyasi kulislerin radarına girmiş bulunmakta.

Akdeniz ilçesinde siyasi ve sosyal çalışmalarıyla tanınan Nizamettin Yalçın, 31 Mart seçimleri için kolları sıvamaya başladığı konuşuluyor. Maddi zorluk yaşayan vatandaşlara kısıtlı imkanlarla yardım yapılmasına öncülük yapan Nizamettin Yalçın, Akdeniz ilçesinde birçok mahallede çalışmalar yürüterek halkın teveccühünü kazandı.

Akdeniz ilçesinin hizmetten mahrum kalmış bölgelerinde yaşayan çocukları spora teşvik eden Yalçın, Akdeniz Spor Gücü’nün yöneticiliğini yaparak önemli işler başardı. Dem Partisi’nin Akdeniz ilçe yönetiminde bulunan Nizamettin Yalçın, 2023 Genel seçimlerinde yaptığı çalışmalarıyla takdir edilmişti. 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde DEM Parti’den Akdeniz ilçesinde aday adaylığına hazırlanan Yalçın’ın başvuru yapması bekleniliyor.

9 yıldır Akademik eğitim projeler, üreterek gençlere eğitimlerde destek olan gençlere istihdam alanları açarak uyuşturucuyla mücadele eden halkçı kişiliyle tanınan Nizamettin Yalçın Aday gösterilmesi Akdeniz’e aday aday başvuru yaparsa renkli kişiliyle heyecan yaratacaktır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.