Pazar, Ekim 1, 2023

Najem Aldeen Shakra’dan Kadir Gecesi Mesajı

NS Group Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Najem Aldeen Shakra, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Mübarek Ramazan ayımız Kadir Gecesi ile zirveye taşınıyor” dedi.

 

 

 

İş İnsanı Shakra mesajında on bir ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ne kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Mübarek Ramazan ayımız Kadir Gecesi ile zirveye taşınıyor. Mübarek Ramazan ayının son günlerini idrak ediyoruz. Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ise azaptan kurtuluş olan bu mübarek ramazan ayında ettiğimiz dualar inşallah hepimize huzur getirir. Kur’an-ı Kerim’de Bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır” dedi.

 

 

 

Kadir Gecesi’ne ulaşmanın heyecan ve coşkusunu, Ramazan Bayramı’na yaklaşmanın da huzurunu yaşadıklarını da belirten İş İnsanı Shakra, “Birlik ve beraberliğe, kardeşlik ve dayanışmaya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde kalpleri bir araya getiren bu gecelerin önemi büyüktür. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Mersinli hemşerilerimizin, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini kutluyor, Ramazan ayının manevi anlamda en yoğun duygularla yaşandığı Kadir Gecesi’nin ülkemize, İslam alemine ve dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler