Mustafa Özdamar’dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Mustafa Özdamar’dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
Yayınlama: 30.04.2022

Turizm, Taşıma, Akaryakıt sektörünün tanınan işadamlarından Mersin Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Özdamar Turizmin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile mesaj yayınladı.

Özdamar Turizmin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özdamar, bugünün barışa ve kardeşliğe uzanan bir sevgi selamı olduğu vurgusu yaparak, toplumsal dayanışmanın, üretenlerin ve hayatı dönüştüren emekçilerin bu özel ve önemli gününün birlik, beraberlik ve barış günü olarak, bir bayram havasında kutlanması gerekliliğini dile getirdi.

“Ülkemizin çalışma hayatına yön veren emekçi kitlesinin varlığı, çalışma hayatındaki kolaylığı ve dayanışmayı sağlamak hepimizin ortak görevidir. Demokrasiye olan inancımız ve beklentimiz ile kutladığımız 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün tüm işçilere, emekçilere ve çalışanlara eşit ve özgür bir dünya getirmesini diliyorum. Toplumsal barışın tesis edilmesinde alın teri döken, emeği ile ülkesine ve çevresine hizmeti kutsal sayan emekçileri saygıyla selamlıyor, emeğin en yüce değer olduğunu yinelemekten onur duyuyorum. Yasaksız ve özgür bir dünya özlemi ile yaşasın 1 Mayıs, yaşasın emekçilerin dayanışması, yaşasın barış” dedi.