Pazar, Ekim 1, 2023

Mustafa Özdamar, Kurban Bayramını Kutladı

Özdamar Turizm, Özdamar M: Şahoğulları (BP) Petrol Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO Başkan Yardımcısı, iş insanı Mustafa Özdamar, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajı ile tüm hemşehrilerinin bayramını tebrik etti.

Mersin’in sevilen iş insanlarından ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar, yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayramın ruhuna uygun olarak, komşularımıza,  ihtiyaç sahiplerine ve kentimizde yaşayan depremzede kardeşlerimize dayanışma elini uzatmaya devam edelim” diye belirtti.

Bu yıl da mübarek Kurban Bayramı’na milletçe el ele, gönül gönüle ulaşmanın heyecanını hep birlikte yaşadıklarını belirten iş insanı Mustafa Özdamar: “ Bayramın coşku ve mutluluğu, kardeşlerimizle birlikte yaşanabilirse anlamlıdır. Bayramlar her türlü olumsuz düşünceleri bir kenara bırakıp kucaklaşma günüdür. Bayramlar birlik beraberlik içerisinde huzura yürüme günüdür. Bu duygu düşüncelerle  tüm İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler