Mustafa Özdamar: Beyaz Listede Buluşalım

Mustafa Özdamar: Beyaz Listede Buluşalım
Yayınlama: 02.11.2022
Düzenleme: 02.11.2022 11:45

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) seçimlerinde 17 Nolu Meslek Komitesi Yolcu Taşımacılığı Beyaz Listeden Meclis Üyesi adayı olan İş insanı Mustafa Özdamar, MTSO üyelerine seslendi.

Mersin’i her bakımdan güzelleştirmek için çalışmaya devam ettiğini belirten Özdamar; “Esnafımızın sorunlarına çözüm olmak İçin beyaz pusulada buluşalım” dedi.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine günler kala adaylar da seçim çalışmalarına hız verdi.

Mustafa Özdamar: Beyaz Listede Buluşalım Mersin Haber

Yaklaşık 20 bin üye seçim heyecanı yaşarken 17 Nolu Meslek Komitesi Yolcu Taşımacılığı Beyaz Listede Meclis Üyesi adayı olan İş insanı Mustafa Özdamar, tek hedeflerinin, ve gayelerinin Mersin olduğunu dile getirdi.

Özdamar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve MTSO 17 Nolu Meslek Komitesi Beyaz Listede Meclis Üyesi Adayı  Mustafa Özdamar, yaklaşan seçimlerle ilgili açıklama yaptı. Özdamar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Mersin sadece bizler için değil tüm Türkiye için en önemli şehirlerden bir tanesi. Jeopolitik konumu sebebiyle her zaman da ekonominin can damarı. Fakat bir şehrin de, bir ülkenin de iyi bir prestijinin olması ancak esnafı, vatandaşı, tezgahtarı canlandırmaktan geçer” diye belirtti.

Mustafa Özdamar: Beyaz Listede Buluşalım Mersin Haber

Özdamar yaptığı açıklamanın devamında: ” Mersin güzide şehirlerimizden bir tanesi. Öyle ki Akdeniz’in can damarı, ekonominin merkezi. Bu yüzden Mersin hem Türkiye hem de Akdeniz için bir hayli elzem bir ilimiz. Bizler de bu ile hizmet etmek için kolları sıvadık. 17 Nolu Meslek Komitesi Beyaz Listede Meclis üyesi adaylığımızı açıkladık. Mersin’e katma değer kazandırmak için bu hizmete talibiz” ifadelerini kullandı.