Mersin Haber

Mustafa Özdamar: Bayramlar barışa ve kardeşliğe vesile olsun

Mustafa Özdamar: Bayramlar barışa ve kardeşliğe vesile olsun
Yayınlama: 14.06.2024
A+
A-

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan yardımcısı Mustafa Özdamar, Kurban Bayramı’nı kutladı. Mersin’de sevilen iş insanlarından olan Mustafa Özdamar, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, bayramların barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Ayrıca Özdamar Turizm, Özdamar ve Şahoğulları (BP) Petrol Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Özdamar, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bayramların kalkınmaya ve birliğe vesile olmasını dileyen Özdamar, mesajında şu ifadelere yer verdi; ”Huzur ve bereket atmosferinde bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek bayramın, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, sevgi ve hoşgörü ortamında geçmesini diliyorum. Kurban Bayramı’mız mübarek olsun’’ ifadelerini kullandı

Bayramlarda dayanışmayı ve kaynaşmayı artırmanın önemli olduğunu kaydeden Özdamar, “Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bu vesileyle herkesin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!