Mersin Haber

Mustafa Gültak’tan seçmene önemli çağrı: “Sandıklara giderken ideolojik değil hizmet ve proje odaklı düşünelim”

Mustafa Gültak’tan seçmene önemli çağrı: “Sandıklara giderken ideolojik değil hizmet ve proje odaklı düşünelim”
Yayınlama: 06.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Akdeniz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı M. Mustafa Gültak, kentte faaliyet gösteren bazı fabrikalar ile esnaf odalarını ziyaret etti. Akdeniz’de ayrımcılık yapmayıp tüm kesimleri kucakladığını ve böylelikle herkesin belediye başkanı olmayı başardığını vurgulayan Başkan Gültak, seçmenlerden de ideolojik değil, hizmet, proje ve yatırım odaklı düşünerek sandığa gitmelerini istedi.

Her gittiği yerde yoğun bir ilgi ve sevgi gösterisi ile karşılaşan Başkan Gültak’ı adeta bağırlarına basan Akdeniz sakinleri, 31 Mart’tayapılacak yerel seçimlerde, tercihlerinin net olduğunu söyleyerek desteklerini dile getiriyor. Son olarak Bakliyatçılar Sitesi, Keresteciler Sitesi, Mersin Fırıncılar Odası ile Mersin Emlakçılar Odası’nı ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ve esnafla buluşan Başkan Gültak, Mersin ve Akdeniz’de gerçek belediyeciliğin hâkim olması, hem hizmetlerin devam etmesi hem de barış, huzur ve sevgi ikliminin korunması için destek istedi.

Sandığa giderken ideolojik değil, hizmet ve proje odaklı düşünelim”

Halk buluşmalarında; Değerli vatandaşlarımızdan ricam, hem oylarını hem de Mersin ve Akdeniz’in geleceğini heba etmemeleridir” diyen Başkan Gültak; “Gerek elde ettiğimiz barış, kardeşlik ve sevgi ikliminin sürmesi, gerekse Akdeniz’de yakaladığımız hizmet atağının daha da büyüyerek sürmesi için hangi partiye gönül vermiş olursanızolun desteğinizi talep ediyorum. Geçen 5 yılda, halkımız arasındaayrımcılık yapmadan herkesin ve her kesimin belediye başkanı olmayı başardığımı düşünüyorum. Dolayısıyla vatandaşlarımızın da önümüzdeki seçimde ideolojik değil, Akdeniz’e kazandırdığımız hizmetleri, proje ve yatırımları göz önüne alarak mantıklı hareket edeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlarla sıcak ve samimi ortamda sohbet ederek Akdeniz’i değiştiren hizmetleri, her yaştan insana dokunan eğitim, kültür, spor, sağlık ve istihdam alanındaki projeleri anlatan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, her kesimden olumlu dönüşler aldığınıbelirterek; 31 Mart’tan sonra da halkın güven ve teveccühü ile yeniden seçilip görevini sürdüreceğine inandığının altını çizdi.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.