Mersin Haber

Muhtar Hamza Benzer’den Ramazan Bayramı Mesajı

Muhtar Hamza Benzer’den Ramazan Bayramı Mesajı
Yayınlama: 09.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 19:00
A+
A-

Şevket Sümer Mahallesi Muhtarı Hamza Benzer, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Muhtar Hamza Benzer yayınladığı mesajında, Şevket Sümer Mahallesi başta olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı ve bayramın birlik, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Muhtar Benzer, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Mübarek Ramazan ayının manevi atmosferinde geçen bir ayın ardından, hepimiz için büyük bir sevinç ve müjde olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günde, Mahallemiz ve Akdeniz ilçemiz başta olmak üzere, yeryüzündeki tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.”

Hamza Benzer, mesajında bayramın önemine vurgu yaparak, “Bayramlar, farklılıklarımızın ötesinde, bir araya gelmemizi sağlayan, dostluk ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren müstesna zamanlardır. Umarım bu Ramazan Bayramı, tüm insanlık için birlik, barış ve huzur içinde geçer. Birbirimize olan sevgimizin ve saygımızın arttığı, kırgınlıkların sona erdiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın güçlendiği bir bayram olmasını dilerim,” dedi.

Muhtar Benzer, bayramın sosyal dayanışma ve yardımlaşma ruhunu güçlendirmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Bu bayramı, çevremizdeki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardım eli uzatma, onları sevindirme fırsatı olarak görelim. Unutmayalım ki, paylaşmanın ve yardımlaşmanın mutluluğu, hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Tüm Mersinlilere ve İslam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Bayramınız bereketli, kalbiniz huzurlu olsun,” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.