Mersin Haber

Şevket Sümer Mahalle Muhtarı Hamza Benzer: “Yetkiyi aldık hizmet, şimdi etme zamanı”

Şevket Sümer Mahalle Muhtarı Hamza Benzer: “Yetkiyi aldık hizmet, şimdi etme zamanı”
Yayınlama: 05.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Mersin’de İlçelere bağlı mahallerde kıyasıya muhtarlık yarışları yaşandı.  Muhtarlık yarışının kıyasıya yaşandığı mahallerden biride Mersin’in en büyük nüfusa sahip mahallerinden olan, birçok ilçenin nüfusundan kalabalık olan Akdeniz İlçesi’ne bağlı  Şevket Sümer Mahallesi’nde yaşandı.

Şevket Sümer Mahallesi’nin yeni muhtarı, ciddi rakiplerini geride bırakarak seçilen halkın gönlünde taht kuran Hamza Benzer oldu. 

HAMZA BENZER :  ”MAHALLENİN SESİ OLACAĞIM”

Yeni seçilen mazbatasını alan Şevket Sümer Mahallesi Muhtarı Hamza Benzer belediye başkanlarının da mazbata törenlerine katılıp şimdiden mahallesi için ikili ilişkilerini geliştirmeye başladı.

Benzer: ”Şevket Sümer Mahallesi’nde bir seçim dönemini geride bıraktık iyi bir kampanya sürecini yönetip halkla iyi iletişim süreci geliştirip kendini anlatıp halkın gönlünde taht kurup binlerce insanın oyu ile seçildi. Bu göreve beni layık gören oy veren vermeyen tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra asıl işimiz başlıyor. O da mahallemizin yıllardır olan sorunlarına çözüm üretmekle başlıyor. Sorunlarında her daim halkımızın yanında olacağım, su sıkıntılarında MESKİ ile Elektrik sıkıntılarında TEDAŞ ile sürekli irtibat halinde olacağız.

Yerel yönetimlerin vazgeçilmezi olan mahallemize hizmet getirecek Akdeniz ve Büyükşehir Belediye Başkanları ile de iyi bir irtibat kurup mahallemize yapılması gerekenleri önereceğiz ve birlikte sorunlarının çözüm adresi olacağız. Devlet kurumlarından, belediyelerden iş insanlarından gelen yardımları da hakkaniyete göre gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışacağız. Hep birlikte Şevket Sümer Mahallesi’ni kalkındırmak için mahallemizde yaşayan her canlının insanlarımızın sesi olacağım. Yetkiyi aldık hizmet yapma zamanı artık.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.