Perşembe, Eylül 28, 2023

MTSO Yönetim Kurulu Üyesi İdris Üstemel’den Ramazan Bayramı Mesajı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi ve Toroslar Belediye Meclis Üyesi İdris Üstemel,  Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu üyesi ve Toroslar Belediye Meclis Üyesi İdris Üstemel, “Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifi geride bırakmanın hüznünü hissederken, mutluluk vesilesi olan Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini de milletçe yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşlik duygularının pekiştiği, birlik ve beraberliğin had safhaya ulaştığı, kırgınlık ve küskünlüğün unutulduğu sevginin daha da pekiştiği müstesna günlerdir.

Bayramlar, bizleri aynı niyet ve gayeyle ümmet olma şuurunda buluşturan, kardeşlik duygularımızı pekiştiren, bize inanç ve medeniyet değerlerimizi hatırlatan ilahi armağanlardır. Bayramlar bizlere Allah’ın bir nimeti olmasıyla birlikte, kendimizi yenilemenin, manevi iklimi devam ettirmenin başlıca hatırlatıcısıdır.”

Bayramda, bir araya gelerek, birlikte sevinip, paylaşmanın hazzını yaşayacaklarını belirten Üstemel, “Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler