Mersin Haber

MTSO Yönetim Kurulu Üyesi İdris Üstemel’den Ramazan Ayı Mesajı

MTSO Yönetim Kurulu Üyesi İdris Üstemel’den Ramazan Ayı Mesajı
Yayınlama: 09.03.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:53
A+
A-

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu üyesi İdris Üstemel, mübarek Ramazan Ayı’nın başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni içerisinde barındıran ve Kur’an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı bu mukaddes ayın, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olduğunu hatırlattı.

 

İş insanı İdris Üstemel, Ramazan Ayı’nın, oruç ibadeti ile birlikte yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği müstesna bir zaman dilimi olduğunun altını çizdi. Üstemel mesajında, “Bu müstesna günlerin sevincini ve heyecanını yaşarken bizlere düşen görev; yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en iyi şekilde yaşayıp yaşatmak, dertli olana derman, yardıma muhtaç olana yardım elini uzatmak, kıymetli şehit ailelerimizi, gazilerimizi ve büyüklerimizi ziyaret ederek gönüllerini almaktır” ifadelerine yer verdi.

 

Aynı zamanda, Yüce Allah’tan Ramazan Ayı’nın getirdiği rahmet ve mağfiretin tüm insanlığa güzellikler, sevgi, bereket, huzur ve saadet getirmesini diledi. Tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul olması niyazında bulunan Üstemel, dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu güzel günlere ulaşmayı temenni etti.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.