Mersin Haber

MTSO Yönetim Kurulu Üyesi İdris Üstemel, Kurban Bayramını Kutladı

MTSO Yönetim Kurulu Üyesi İdris Üstemel, Kurban Bayramını Kutladı
Yayınlama: 14.06.2024
A+
A-

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu üyesi İdris Üstemel, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

İdris Üstemel, mesajında, hoşgörü vurgusu yaparak, dostlukların güçleneceği bir bayram diledi. Bayramda tüm kırgınlıkların unutulmasını temenni eden Üstemel, “Sevgi, saygı, kardeşlik ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramlar milletimizin en güzel günleridir.”

Bayramların barışa ve kardeşliğe vesile olmasını dileyen İş adamı İdris Üstemel, Kurban Bayramı dolaysıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına katkı veren müstesna günlerdir. Bayram; paylaşmanın, dayanışmanın, hatırlamanın ve gönüllere girmenin eşsiz bir fırsatıdır. Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bu vesileyle herkesin bayramını kutluyorum”.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!