Mersin Haber

MTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar’dan Ramazan Bayramı Mesajı

MTSO Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Yayınlama: 08.04.2024
Düzenleme: 21.04.2024 19:00
A+
A-

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan yardımcısı Mustafa Özdamar, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Bayramların kardeşlik, birlik ve beraberlik olduğuna dikkat çeken Özdamar mesajında, “Ramazan ayının bereketi ve huzuruyla dolu günleri geride bırakırken, Bayram coşkusu kalplerimizi dolduruyor. Bu mübarek günlerde, dualarımızın kabul olduğu, sevgi ve paylaşımın ön planda olduğu günleri birlikte geçirebilmek büyük bir fırsattır” ifadelerini kullandı.

Tüm Mersinlilerin Ramazan Bayramını kutlayan Özdamar, yayımladığı mesajın devamında şu ifadelere yer verdi:

“Milli değerlerimizi kuvvetle hatırladığımız bu mübarek ayda, sahur ve iftar heyecanı, teravih, yardımlaşma ve dayanışmalarla dolu bu müstesna zaman dilimini uğurlarken, hep birlikte sevincini yaşayacağımız Ramazan Bayramına erişmenin de mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramın gelişiyle birlikte, içimizdeki sevinç ve mutluluğun en yükseğe ulaşacağı, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceği bir zaman dilimindeyiz. Sevdiklerimizle bir araya gelip, gönüllerince hasret gidermek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için büyük bir fırsat.

Bu özel günlerde, dualarımızın kabul olduğu, huzurun ve mutluluğun her yuvaya dolduğu bir bayram geçirmenizi dilerim. Birlikte geçirdiğimiz güzel Ramazan günlerinin ardından, bayramın coşkusunu doyasıya yaşayarak, geleceğe umutla bakalım.

Bu vesile ile tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı kutlarken, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmenizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.