Mersin Haber

MİY İçin El Ele 1.lige Kampanya Lansmanı Düzenleniyor

MİY İçin El Ele 1.lige Kampanya Lansmanı Düzenleniyor
Yayınlama: 30.01.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

Lige başlarken transfer döneminden itibaren  büyük zorluklar yaşayan şehrimizin en büyük futbol kulübü asırlık çınarı takımımız Yeni Mersin İdman Yurdu sezon başında tekrar büyük çalabalarla toparlanarak şehrin dinamiklerinden oluşan güçlü ve özverili bir idari kadro kurarak başkan Metin Saltık ve yönetimiyle başarıdan başarıya koşmaya devam ederek hedefini bir üst lige koymuş durumda.

TFF 2.Lig Beyaz grupta mücadele eden haftalardır iyi  oyun ve ritim yakalayan takımımız mali açıdan diğer kulüplerden daha düşük olmasına ligde 5.sırada play-off grubu içerisinde yer alıyor. Mersin İdman Yurdumuzun hak ettiği gerektirdiği yere gelmesiyle için takıma destek amacıyla kampanya düzenleniyor.

Kampanya Mersin İdman Yurdu yönetimi ve Kırmızı Şeytanlar taraftar grubu, Yenipazar Tayfa, taraftar grup başkanları açıklamalar yaparak takıma destek istediler. Kampanya lansman gecesi 01 Şubat 2024 Cuma günü Saat 18.00 ile 20.00 arasında Mersin Divan Otel’de düzenlenecek. Mesaj kampanyası ile destek olmak içinde ”mesaj kutunuza ”İDMANYURDU” Yaz 3313’e gönder  şehrinin takımına destek olunması çağrısı yapıldı.

MURAT TANIŞ ”ŞİMDİ HAREKETE GEÇME VAKTİ”

Mersin İdman Yurduna büyük emekler vermiş sevilen saygı duyulan tribün liderlerinden Murat Tanış:”Büyük ailemize katılmak ve desteklemek için şimdi harekete geçme vakti!
“El Ele 1. Lige Kampanya Lansmanı” ile sevgi ve tutkuyu birleştiriyor, takımımıza güç ve destek veriyoruz. Sende bu heyecana katıl, Mersin İdman Yurdu’nu destekle, birlikte zaferlere yürüyelim.
Formanı giy, kalbini sahaya koy, takımını destekle ve bu eşsiz maceraya bizimle ortak ol! açıklamasında bulundu.

DERİNCE” VAKİT TAKIMA DESTEK OLMA ZAMANIDIR”

Açıklamada, Mersin İdman Yurdu’nun, il ve il dışında yaşayan yaklaşık 2 milyon Mersinlinin ortak paydası ve markası olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti, “Bu arma ve markaya bugün sahip çıkmanın tam zamanıdır. Mersin İdman Yurdu sevgisini içinde ve yüreğinde yaşayan tüm iş insanlarımızı, siyasilerimizi, sivil toplum kuruluşlarımızı ve tüm Mersin İdman Yurdu sevdalılarını destek ve dayanışma gecemizde yanımızda görmek istiyoruz. Haydi Mersin İdman Yurdulular, vakit takıma destek olmak zamanıdır.” diyerek kulübe mali destek amacıyla düzenlenecek etkinliğe destek çağrısında bulundu.

Takıma destek olmak için mesaj kutunuza ”İDMANYURDU” Yaz 3313’e gönder  şehrinin takımına destek ol.

Kampanya Lansman Adresi: 01 Şubat 2024 Cuma Saat 18.00 ile 20.00 arası Mersin Divan Otel’de düzenlenecek.

İDMANYURDU Yaz 3313’e gönder 

1 SMS 33 TL 

 

 

 

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.