Perşembe, Eylül 28, 2023

Mimarlar Odası Mersin Şubesi Şampiyon Oldu

TMMOB MERSİN İl Koordinasyon Kurulu tarafından her dönem düzenlenen futbol turnuvasında final maçında İnşaat Mühendisleri Odasını 7-2 mağlup eden Mimarlar Odası Mersin Şubesi şampiyon oldu.

Turnuvada şampiyon olan takımı tebrik eden İKK Sekreteri İbrahim Yücesoy kupa ve madalyaları takdim etti.

Mimarlar Odası Mersin Şubesi İkinci Başkanı Esra Şeker:
Bu turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese ve katılım gösteren tüm odalara teşekkür ederiz. TMMOB MERSİN İKK Odalar Arası Futbol Turnuvası şubemizin şampiyonluğu tamamlanmıştır. Takımımızın haklı şampiyonluğunu kutlarız. Başarılarının her dönem daim olmasını temenni ederiz.

Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şehmus Cindioğlu:
Her dönem düzenlenen bu turnuvada yer alıyorduk ancak önceki dönemlerde iyi organize olamadığımız için turnuva bizim için başarısız geçiyordu. Mimarlar Odası Mersin Şubesinin ismini her platformda yukarı çıkarmak, prestijini arttırmak istiyoruz. Bu dönemde bu amaçla yola çıkıp Yönetim Kurulumuzun da desteğiyle iyi bir takım kurduk, ilgilendik, iyi organize olduk ve bu sayedede ilk kez şubemize bu kupayı kazandırdık. Emeği geçen Yönetim Kurulumuza, Takım Sorumlumuz Özgür Özkan’a, bize bu gururu yaşatan centilmence en iyi şekilde sahada ter döken mesleğimizi ve odamızı temsil eden oyuncularımıza, turnuva boyunca sahaya gelerek desteğini bizden esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Dostluk ve birliktelik kazandı.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler