Cuma, Eylül 22, 2023

Milletvekili Ali Bozan, Çilek Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Ali Bozan, Akdeniz ilçesi Çilek Mahallesi’nde halkla buluştu, bayramlarını kutladı.

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Ali Bozan, Akdeniz İlçe Eşbaşkanı Nizar Esen ve ilçe yönetimiyle birlikte Çilek Mahallesi’nde ev ve kahvehane ziyaretleri yaptı. Ziyaretlerde halkın bayramını kutlayan Milletvekili Bozan, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Yurttaşlar bayrama mutsuz girdi

Ziyaretlerde; Kurban Bayramı’nı derinleşen ekonomik ve siyasi krizlerin gölgesinde karşıladıklarını vurgulayan Milletvekili Bozan, halkın alım gücünün kalmadığını, bayram alışverişine bile gidemeyecek hale geldiğini söyledi.

Milletvekili Bozan, özgür ve eşit bir yaşamın, barışın ve huzurun egemen kılındığı günleri hep birlikte hayata geçirme umudu ile tüm halkların Kurban Bayramı’nı kutladı.

Ev ve kahvehane ziyaretlerinde sorunlarını dile getiren yurttaşlar, bayram sürecinde bir an önce barışçıl bir sürecin başlatılması gerektiğini ifade etti. Ekonomik krize değinen yurttaşlar, mutfak ihtiyaçlarını dahi karşılayamadıkları için bayrama mutsuz girdiklerini söyledi.

Halkın sorunlarını not alan Milletvekili Bozan, sorunları meclise taşıyacağını kaydetti.

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler