Mevlüt Ekmekçi, AK Parti’nin Mezitli Belediye Başkan Adayı Oldu

Mevlüt Ekmekçi, AK Parti’nin Mezitli Belediye Başkan Adayı Oldu
Yayınlama: 08.02.2024
Düzenleme: 08.02.2024 23:47

Mersin’de seçim yarışının kritik geçeceği ilçelerden biri olan Mezitli ilçesi’nde Cumhur İttifakı adına AK Parti adayı olarak açıklanan isim Mevlüt Ekmekçi oldu. 

MERSİN’DE SİYASET VE İŞ DÜNYASININ TANINAN İSİMLERİNDEN 

Mersin’de iş dünyası ve siyaset camiasının yakından tanıdığı. AK Parti’nin teşkilat alt yapısından gelen, partide farklı kademelerde görevlerde bulunan. Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mezitli İlçe Belediyesi  Meclis Üyeliği yapan, uzun süre AK Parti adına  Mersin Büyükşehir Belediyesi grup başkanvekilliği görevini de başarıyla yürüten. Yıllardır mobilyacılık sektöründe Mersin halkına hizmet etmekte olan İş İnsanı Mevlüt Ekmekçi Cumhur İttifakı adına yarışacak Mezitli adayı oldu.

MEZİTLİ’Yİ GERÇEK BELEDİYECİLİK İLE BULUŞTURMAK İÇİN HAZIRIZ

AK Parti Mezitli İlçe Belediyesi Adayı Mevlüt Ekmekçi yaptığı açıklamada:”31 Mart yerel seçimleri için şahsımı AK Parti Mezitli Belediye Başkan Adayı olarak gösteren başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.
31 Mart Yerel Seçimleri’nde Mezitli’mizi ”Gerçek Belediyecilik”ile buluşturmak için tüm teşkilatlarımızla, hemşerilerimizle, gönüldaşlarımızla ve  Cumhur İttifakımızla beraber HAZIRIZ, KARARLIYIZ !” açıklamasında bulundu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.