Mersin Haber

Mezitli’de Deniz Güneş Festivali Coşkusu Başlıyor!

Mezitli’de Deniz Güneş Festivali Coşkusu Başlıyor!
Yayınlama: 26.06.2024
A+
A-

Mezitli Belediyesi ve Mersin Valiliği iş birliğiyle düzenlenecek olan Deniz Güneş Festivali, 29-30 Haziran tarihlerinde Mezitli Pompeiopolis Sahili’nde başlıyor. Simge, Norm Ender, Faruk Sabancı ve BigSmoke konserlerinin yer alacağı Festival ile Mersinliler yazın tadını doyasıya yaşayacak. Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer” Hemşehrilerimizi ve şehrimize gelen misafirlerimizi festivalimize davet ediyorum” dedi.

 

Mezitli Belediyesi bu yıl Mersin Valiliği iş birliği ile muhteşem bir festivale ev sahipliği yapıyor. Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile beraber artan turizmi canlandırmak, Mersinlilere sosyal imkanlar sağlamak ve yazın tadının doyasıya yaşanması için düzenlenen Deniz Güneş Festivali 29-30 Haziran tarihlerinde başlıyor. Festival, 29 Haziran Cumartesi günü başlayacak olan 1 kilometrelik bayrak açma seremonisiyle açılışı yapacak. Ardından sabah 8.30 itibariyle gün boyunca deniz etkinlikleri, yüzme yarışları, yelkenli yarışları, plaj voleybolu, kano yarışları, jet ski ve flyboard gösterileri gibi çeşitli aktivitelerle devam edecek.

 

Müzikseverler için festival, birbirinden eğlenceli konserlere de ev sahipliği yapacak. Aynı gün saat 18.30’da Norm Ender ve Faruk Sabancı sahne alacak, ertesi gün ise 30 Haziran Pazar günü saat 19.00’da Simge ve BigSmoke sevilen şarkılarıyla festivalde sahne alacak.

 

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

 

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, festivalin tüm Mersinliler için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, “Deniz Güneş Festivali, sadece eğlencenin ve müziğin değil, aynı zamanda denizle buluşmanın da en güzel adresi olacak. Hemşehrilerimizi veşehrimize gelen misafirlerimizi bu coşkulu etkinliğe davet ediyorum” dedi.

 

Festivalle ilgili detaylı bilgi ve güncellemeler Mezitli Belediyesi ve Mersin Valiliği sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilecek.

Mersin Odak Haber İletişim: mersinodak@gmail.com Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

error: Kopyalama!