Mersin Haber

Mezitli’de Ahmet Serkan Tuncer’e Destek Rüzgarı!

Mezitli’de Ahmet Serkan Tuncer’e Destek Rüzgarı!
Yayınlama: 26.01.2024
Düzenleme: 21.04.2024 18:44
A+
A-

Mersin Mezitli’de CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer’in adaylığı ses getirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde CHP Mezitli Merkez Seçim Ofisi’nde gerçekleştirilen İyi Parti katılım toplantısında, İyi Parti Mezitli İlçe Yönetimi, Ahmet Serkan Tuncer’e desteğini açıklamıştı.

Tuncer rüzgarı Mezitli’de esmeye devam ederken bugün Merkez Seçim Ofisi’nde toplanan Deva Partisi Mezitli İlçe Yönetimi’de Başkan Adayı Tuncer’e tam destek olduklarını ifade ettiler.

CHP Mezitli İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz, Deva Partisi 28. dönem Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yılmaz, Deva Partisi Mezitli İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ve yönetiminin katılımıyla gerçekleşen toplantıda ilk olarak İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz, şunları söyledi;

“Genç kardeşimiz, beraber yol yürüdüğümüz arkadaşımız Ahmet Serkan Tuncer’i genel merkezimiz Mezitli Belediye Başkan Adayı olarak gösterdi. Mezitli’de yollarımızı hep beraber yürüdük. Bilmediğim yolları bana o gösterdi, şimdi bildiğimiz yolları el ele omuz omuza beraber yürüyoruz. Sizler bizlere, biz sizlere yabancı değiliz. Yerel seçimlerde bu yolu bizimle yürümeniz kararına bende çok gururluyum. En yüksek oyu almaya talibiz. Sizlerin de desteğiyle bu oyu alacağımıza inanıyoruz.”

Deva Partisi Mezitli İlçe Başkanı Mustafa Yavuz ise;

“Bu yolda Ahmet Başkanımın yanındayız. Her zaman yönetimimiz ile birlikte arkasında duracağımızı belirtmeye geldik.” diyerek sözü Mehmet Yılmaz’a bıraktı.

Deva Partisi 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yılmaz, Tuncer’e sonsuz destek vereceğini belirterek;

“Mersin’de 2020 Mart ayında Deva Parti kurulduğundan beri ilmek ilmek, sokak sokak gezdim. İnsanlara kendimizi tanıttık. Bugün geldiğimiz noktada şartlar bizi çok değerli Ahmet Serkan Tuncer’le birleşmeye yöneltti. Doğru karar aldığımıza inanıyorum. Seçimlere kadar tüm ekip arkadaşlarımla Mezitli’yi ilmek ilmek dolaşacağımıza söz veriyorum.

Ahmet kardeşim benim için çok değerli. Birlikte yol yürüdük, fikirleştik. Şimdi seçim döneminde ise Ahmet Serkan Tuncer’e sonsuz destek vermek adına yanında yol yürüyorum. Ahmet kardeşimin Mezitli’yi dünya kenti yapacağına inanıyorum.” diye konuştu.

TUNCER; “KADINIYLA, YAŞLISIYLA, EMEKLİSİ VE EMEKÇİSİYLE OLACAĞIZ”

CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer, hız kesmeden çalışmalarına devam edeceklerini ifade ederek şunları söyledi;

“İyi ki sizinle bu sokaklarda gezmişiz. Bana destek vermek için buraya gelmeniz beni gururlandırdı. Bir işi severek ve inanarak yapar, yol yürürsün. Beraber yürüyeceğin arkadaşlarınla bir olmak, diri olmak önemli. Daha önce yaptığımız çalışmalarda hep birlikte yol yürüdük. Bana inanmışlar ki, şu an burada yanımdalar.

Mezhep ayrımı, görüş ayrımı yapmadan herkese eşit şekilde davrandık. Bu sayede sizin gibi değerli insanlar kazanmışım. Kenti beraber yönetmeye talibiz. Kimlik ayrımı yapmadan, sağı solu demeden hep birlikte hizmet etmeye talibiz. Sokakta, köyde, apartman da, genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla, emeklisiyle ve emekçisiyle olacağız. İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz.”

Toplantı sonunda başkanlar toplu fotoğraf çekilerek, birbirlerine teşekkür ettiler.

Mersin Odak Haber İletişim: [email protected] Tel no: 05370454063 (Sabri BORAK)
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.