Perşembe, Eylül 28, 2023

Mersin’de Yeşil Sol Parti’ye Destek Çığ Gibi Büyüyor

Yeşil Sol Parti Mersin milletvekili adayları Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ne ziyaretlerinde halkların, inançların, kadınların ve gençlerinin umudunu büyütmek için ittifakı büyütme çağrısı yaptı.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), seçim çalışmalarını birçok il ve ilçe merkezlerinde tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili adayları Ali Bozan ve Mustafa Türk, HDP Mersin İl Eş başkanı Bedriye Kuş, Yeşil Sol Parti Mersin İl Eş Sözcüsü Zeliha Burcu Acar, HDP Akdeniz İlçe Başkanı Nizar Esen, HDP Akdeniz Belediye Meclis Üyeleri Nuriye Arslan, Salih Akbaş ve Nevzat Baran, il, ilçe yöneticileri katıldı.

Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet İhsan Taş, yönetim kurulu ve üyelerin hazır bulunduğu ziyaret sıcak bir ortamda gerçekleşti.

Ziyarette konuşan Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekilli Adayı Avukat Ali Bozan, ziyareti oy istemek için değil toplumsal beklentilere cevap olacak bir süreci birlikte yürütmek adına yaptıklarını söyledi. Ali Bozan, “Bugün burada esas olan sizin beklentileriniz, fikirleriniz ve sorunlara olan çözüm önerilerinizdir. Biz parti olarak demokrasiyi savunuyor ve toplumsal uzlaşıyı önemsiyoruz. Birlikte yeni bir süreci başlatıyoruz. Seçimlerden öte yeni yaşamı ve başka bir yaşamın mümkün olduğunu ısrarla söylüyoruz. Bu bağlamda birlikte güçlüyüz ve kazanacağız”  ifadelerini kullandı.

Batman İl ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet İhsan Taş, Yeşil Sol Parti’nin bu ülkede haklı talepler için yoğun bir mücadele içerisinde olduğunu söyleyerek, bu seçim sürecinde Yeşil Sol Parti’nin milletvekili adaylarını derneğin üye ve yöneticileri olarak desteklediklerini ifade etti.

Yeşil Sol Parti Mersin milletvekili Ali Bozan

- Advertisement -
mersinodak
mersinodakhttps://mersinodak.com/
Mersin Odak Haber yazı işleri ekibi topluma gerçekleri aktarmayı, değişik katmanların sesi olmayı amaç edinmiştir Mersin son dakika, gündem, haber, spor, ekonomi, asayiş, odak haber
İLGİLİ HABERLER

Son Haberler